Lista aktualności Lista aktualności

Dzień Dziecka i Drzwi Otwarte w Nadleśnictwie Woziwoda

Zapraszamy do Woziwody wszystkich, którzy chcą wypocząć na łonie natury. Od ponad roku żyjemy w rzeczywistości nakreślonej przez pandemię COVID- 19 i wielu z nas odczuwa zmęczenie zdalną pracą i nauką. Z tego powodu warto czasem swoje myśli zwrócić w stronę lasu i zrelaksować się w otoczeniu drzew.

30 maja otwieramy dla Państwa Ośrodek Edukacji Przyrodniczo-Leśnej i zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Będziemy do dyspozycji w godzinach 10.00-18.00. Oferta, którą do Państwa kierujemy jest bezpłatna

Proponujemy:

- zwiedzanie Ośrodka Edukacji Przyrodniczo-Leśnej

- przejazd melexem po ścieżce przyrodniczej,

- udział w zabawie terenowej na ścieżce edukacyjnej.

Przypominamy, że przed otwarciem ośrodka edukacji o godz. 9.30 ropocznie się kolejny trening zaplanowany w ramach akcji "Trenuj w lesie".
Prosimy o przestrzeganie obowiązujących aktualnie przepisów w sprawie zapobiegania rozprzestrzenianiu się COVID-19 podczas pobytu na terenie bazy edukacyjnej nadleśnictwa.

Jednocześnie informujemy, że równolegle na polu namiotowym w Woziwodzie odbędzie się Dzień Dziecka- inicjatywa dzierżawcy pola, którym jest p. Patrycja Plichta. Dzierżawca przygotował dla dzieci atrakcyjną ofertę spędzenia czasu w Woziwodzie. Z atrakcji mozna skorzystać po wykupieniu biletu wstępu za symboliczną kwotę. Oferta poniżej: