Lista aktualności Lista aktualności

Paszport turystyczny

Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna (K-POT) jest stowarzyszeniem, którego celem jest kreowanie i upowszechnianie wizerunku Województwa Kujawsko-Pomorskiego jako regionu atrakcyjnego turystycznie oraz zwiększenie liczby turystów przyjeżdżających do Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Już po raz czwarty jest  współorganizatorem kampanii pt. ‘Paszport turystyczny" . W bieżącym roku oferuje odwiedzenie miejsc związanych z wodą.

Na czym polega kampania?

„Paszportowcy" zbierają okazjonalne pieczątki potwierdzające pobyt w miejscowości, która bierze udział w akcji.  Takim miejscem jest również Woziwoda. Pieczątkę oraz paszport można uzyskać w punkcie Alarmowo- Dyspozycyjnym Nadleśnictwa Woziwoda, w godzinach 7.00-15.00. Potwierdzenie pobytu poza godzinami pracy nadleśnictwa można uzyskać na polu namiotowym w Woziwodzie. Zebranie minimum 5 daje szansę na zdobycie zestawu turystycznych gadżetów, a 10 - vouchera na atrakcyjny pobyt w regionie. Podróżującym z „Paszportem Turystycznym" przysługują specjalne rabaty oraz czekają na nich inne atrakcje.

Zapraszamy do odbioru paszportu turystycznego.

Więcej informacji na stronie www.paszport.com.pl/