Asset Publisher Asset Publisher

XVII Mistrzostwa Polski Pracowników Lasów Państwowych w Tenisie Stołowym

Na tegorocznych mistrzostwach Polski pracowników Lasów Państwowych Nadleśnictwo Woziwoda reprezentowali Bogumiła Kiedrowska oraz Mariusz Maliszewski

Organizatorem turnieju była RDLP w Olsztynie. Odbył się w dniach 17-19 listopada 2016 roku, w hali sportowej OSIR w Ornecie i zgromadził rekordową liczbę zawodników. Brali w nim udział reprezentanci 14 RDLP i reprezentanci BUL.

Rozgrywki odbyły się w trzech kategoriach; mężczyzn ( gry singlowe i deblowe ), kobiet (gry singlowe), kadra kierownicza (gry singlowe). Klasyfikację drużynową wygrała RDLP w Szczecinku, przed dyrekcjami w Katowicach i Wrocławia, nasza toruńska dyrekcja uplasowała się na 6-tym miejscu. Koleżanka Bogumiła Kiedrowska uczestnicząc po raz pierwszy w MPPLP w tenisie stołowym, zdobyła trzecie miejsce.