Asset Publisher Asset Publisher

Rezerwacja zajęć edukacyjnych oraz noclegów w Zielonej Szkole

Aby zarezerwować zajecia edukacyjne oraz pobyt kilkudniowy z noclegiem w Zielonej Szkole istnieje koniecznosć wypełnienia elektronicznego zgłoszenia. Należy koniecznie uzupełnić wszystkie pola formularza, następnie kliknąć "WYŚLIJ". Przedtem jednak upewnijmy się czy interesujący nas termin jest wolny. W tym celu sprawdźmy terminy w umieszczonych poniżej kalendarzach i nawiążmy kontakt z pracownikiem nadleśnictwa zajmującym się edukacją przyrodniczo-leśną.

Pobyt kilkudniowy z noclegiem i zajęciami rejestrujemy na formularzu Rezerwacja zajęć w Zielonej Szkole. Zajecia jednodniowe z kolei należy zgłosić w formularzu Rezerwacja zajęć w OEPL (Ośrodku Edukacji Przyrodniczo- Leśnej)

 

Przed dokonaniem rezerwacji nalezy zapoznać się z ofertą programową oraz cennikiem, które są publikowane na naszej stronie internetowej.

 

 

Rezerwacja zajęć w Zielonej Szkole

 

 

W celu omówienia szczegółów pobytu oraz w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt ze specjalistą SL ds. edukacji  Dorotą Rząska-Lis pod numerem tel: 52 336 09 35  lub  696 029 395, ewentualnie poprzez sekretariat nadleśnictwa (52 33 60 910) w dni robocze w godzinach 7.00 - 15.00 oraz pod adresem e-mail dorota.rzaska-lis@torun.lasy.gov.pl.

 

UWAGA!!!
Pełna rezerwacja pobytu w Zielonej Szkole nastepuje po przedpłacie. Po wysłaniu formularza nastepuje wycena opłat za noclegi i poprosmy o dokonanie wpłaty w wysokości 50% wartości noclegów. Na jej podstawie zostanie wystawiona faktura.
W momencie dokonania wpłaty prosimy o przemyślane umieszczenie zarówno w zgłoszeniu jak i przelewie danych do wystawienia faktury. PO WYSTAWIENIU FAKTURY NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI JEJ KOREKTY !
Informujemy, że nie pobieramy opłat za prowadzenie zajeć edukacyjnych prowadzonych przez pracowników nadleśnictwa w ramach pobytu w Zielonej Szkole i Ośrodku Edukacji Przyrodniczo-Leśnej
W przypadku zmiany ilości osób lub rezygnacji z zamówienia, w terminie krótszym niż 2 tygodnie od deklarowanej daty przyjazdu, przez grupy, dla których edukację organizuje inny niż nadleśnictwo podmiot zewnętrzny, nadleśnictwo nie zwraca przedpłaty !!!
DANE DO WPŁAT:

Nadleśnictwo Woziwoda

Woziwoda 3

89-504 Legbąd

Bank BGŻ SA oddz. Tuchola

71 2030 0045 1110 0000 0071 3620

tytuł przelewu: noclegi ZS + nazwa szkoły/ nazwisko organizatora, dane do faktury

 

 

Rezerwacja zajęć w Ośrodku Edukacji Przyrodniczo-Leśnej

 

 

Kalendarz i ankieta dotyczą tylko rezerwacji zajęć jednodniowych.