Wydawca treści Wydawca treści

Rezerwacja zajęć edukacyjnych oraz noclegów w Zielonej Szkole

Aby zarezerwować zajęcia lub nocleg z zajeciami w Zielonej Szkole należy:

  • koniecznie uzupełnić wszystkie pola poniżej umieszczonego formularza, następnie kliknąć "WYŚLIJ"
  • upewnić się czy interesujący nas termin jest wolny. W tym celu sprawdźmy terminy w umieszczonym poniżej kalendarzu i nawiążmy kontakt z pracownikiem nadleśnictwa zajmującym się edukacją przyrodniczo-leśną.

 

W celu omówienia szczegółów pobytu oraz w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt ze starszym specjalistą SL ds. edukacji leśnej Dorotą Rząska-Lis pod numerem tel: 52 336 09 35  lub  696 029 395, ewentualnie poprzez sekretariat nadleśnictwa (52 33 60 910) w dni robocze w godzinach 7.00 - 15.00 oraz pod adresem e-mail dorota.rzaska-lis@torun.lasy.gov.pl.

 

Terminarz

 

 

Rezerwacja zajęć edukacyjnych z pobytem kilkudniowym w Zielonej Szkole

 

 

 

 

 

 

Rezerwacja zajęć w Ośrodku Edukacji Przyrodniczo-Leśnej

 

 

Arkusz rezerwacyjny

 

 

UWAGA!!!
Przed dokonaniem rezerwacji nalezy zapoznać się z ofertą programową regulaminami oraz cennikiem, które są publikowane na naszej stronie internetowej
W momencie dokonania wpłaty prosimy o przemyślane umieszczenie zarówno w zgłoszeniu jak i przelewie danych do wystawienia faktury. PO WYSTAWIENIU FAKTURY NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI JEJ KOREKTY !
Informujemy, że nie pobieramy opłat za prowadzenie zajeć edukacyjnych prowadzonych przez pracowników nadleśnictwa w ramach pobytu w Zielonej Szkole i Ośrodku Edukacji Przyrodniczo-Leśnej
DANE DO WPŁAT:

Nadleśnictwo Woziwoda

Woziwoda 3

89-504 Legbąd

Bank BGŻ SA oddz. Tuchola

71 2030 0045 1110 0000 0071 3620

tytuł przelewu: usługa + nazwa szkoły/ nazwisko organizatora, dane do faktury